Головна chevron_right Всі новини Львів стає центром IT індустрії в Україні

Львів стає центром IT індустрії в Україні

IT Lviv

Місто Лева на сьогодні чи ни перше місто в Україні з розробки різних креативних ідей у багатьох сферах життя. Не дарма кажуть, що Львів – це культурна столиця України. Місто якісно відрізняється на фоні багатьох промислових регіонів нашої неньки своєю забарвленістю і легкістю. Креативні і неординарні ідеї тут приймається на ура і миттю втілюються в життя. Талановита молодь не вагається ламати стереотипи. Не обходить це й таку важливу галузь сьогодення як IT індустрія. Відчуваючи перспективність інтернет технологій, керівництво міста вже сьогодні робить реальні кроки для залучення молодих спеціалістів, створюючи привабливі умови для буття айтішників.

Перебуваючи у Львові, ми дізналися на пряму від самого мера міста Андрія Садового про реальні заходи на підтримку IT галузі, які впроваджуються чи плануються в місті.

IT house

Насамперед, це будівництво будинку для IT фахівців IT House.

IT house

IT House – перший в Україні будинок , в якому будуть жити виключно працівники IT сфери. Цей незвичний проект ініціювала спільнота IT-спеціалістів та компаній Львова - Lviv IT Cluster. Львівська мерія бере участь у проекті як партнер й безкоштовно виділила землю під будівництво. Будинок буде налічувати 72 квартири, які будуть продаватися практично по собівартості, приблизно по $500 за кв.м. Житло зможуть придбати співробітники IT-компаній, що входять до Львівського IT Кластеру згідно з квотами. 

IT house

IT House буде мати великі балкони для релакс-зони, дитячу кімнату, серверну кімнату, велосипедний паркінг, підземний авто паркінг, простору терасу на даху та швидкий Інтернет. Будинок згодом повністю буде працювати на альтернативних джерелах енергії. Окрім всіх цих благ, цей будинок – це можливість жити в ІТ-атмосфері із сусідами- однодумцями.

Наразі будівництво триває, будинок збудований майже на 50%. До речі, за ходом будівництва можливо спостерігати в онлайн режимі за цим посиланням.

«IT House – це потужний інфраструктурний проект для IT-фахівців. У такий спосіб ми хочемо поліпшити умови для експертів та сприяти утвердженню Львова як ІТ-міста. Коли ІТ-фахівці бачать, що про них дбають, це мотивує інших долучатися до цієї галузі», – говорить CEO Lviv IT Cluster Степан Веселовський.

Так шо, Агов до Львова!

19.08.2016

Читайте ще новини

Шрифт - next король веб-дизайну 2017

Шрифт - next король веб-дизайну 2017

Тенденція, яка визначає великі написи в якості центрального монумента веб дизайну багатьох сайтів почала своє зміцнення в 2016 році і завдяки Читати 14.02.2017
З першим весняним днем!

З першим весняним днем!

І нехай всі мартовскі коти співають Вам в унісон, коли Ви зважилися створити сайт! Читати 01.03.2016
Прокинься, сила, що спить в тобі

Прокинься, сила, що спить в тобі

14 грудня 2015 починається показ продовження саги Зоряні війни: Епізод VII - Сила пробуджує. Компанія Google, як завжди Читати 25.11.2015
Напередоднi 2О15 року!

Напередоднi 2О15 року!

Хочеться підвести підсумки студії Tarasoff! Що нам запам'яталося і Чого нам нам не вистачало в цьому році? Читати 26.12.2014
Зателефонуй мені з Mozilla FireFox!

Зателефонуй мені з Mozilla FireFox!

Хто може собі уявити, що FireFox це щось більше ніж шустрий браузер з доповненнями на будь-який смак, але і майже телефон Читати 22.10.2014
Всі новини