Розробка сайтів

Розробка сайтівСтворення сайтів завжди починається з глибокого осмислення теми сайту. Дуже важливий момент у створенні сайту - це розуміння призначення сайту, його функцій і його значущості. Постановочна частина роботи над створенням сайтів полягає в зборі інформації по темі сайту. Замовник сайту дає Виконавцеві максимальну інформацію, яка дозволяє визначитися з обсягом робіт і часом, необхідним на створення сайту. Можна сказати, що на етапі спілкування із Замовником, формується успіх замовлення, тобто вся структура он-лайн ресурсу і його обсяг. Для ефективного надання інформації Замовник може заповнити бриф на створення сайту

Етапи створення сайтів

Розробку сайтів, можна розділити на наступні етапи:

  1. Постановка завдання або проектування - це збір інформації з зазначеної теми, обговорення структури, його функціональних можливостей, його зовнішнього вигляду, обсягу наповнення.
  2. Програмування.
  3. Робота над дизайном.
  4. Об'єднання готових частин сайту, верстка.
  5. Наповнення змістом.
  6. Тестування сайту і здача Замовнику.
  7. Навчання Замовника роботі з ресурсом.

Призначення сайту

Сайт можна розглядати як можливість заявити про своє існування або про існуванні фірми великій кількості людей, вони можуть бути різного призначення та змісту. Але в кожному разі їх метою є бажання привернути увагу великої кількості людей до теми інтернет-майданчика. За функціональністю сайти, теж, можуть, значно, відрізнятися один від одного. Від простого інформаційного сайту до складного сайту зі зворотним зв'язком і масою інших можливостей - такий спектр функціональних можливостей. Складні сайти, де інформація повинна змінюватися вимагають постійного супроводу та оновлення інформації.

Від простого до складного

Сайти, умовно, можна розділити на категорії за складністю виконання. Найпростіший сайт-візитка виконує ознайомчі функції, може складатися з декількох інформаційних сторінок. У такому сайті інформація стабільна і такому сайту не вимагається супроводу. Можна сказати, що сайт статичний. У ньому може міститися інформація про підприємство чи про якомусь предметі або знанні. Він доповнюється графічним дизайном, щоб бути привабливим для користувача інтернету.

Динамічними сайтами називаються сайти, які на додаток до статичного сайту володіють певними функціями, які називаються сервісами. Сервіси дозволяють не тільки пожвавити роботу сайту, але й отримати віддачу від такого сайту, встановити зворотний зв'язок з користувачами Інтернету.

Розглянемо деякі сервіси, які можуть додаватися при створенні сайтів.

Модуль статистики дозволяє здійснювати контроль за кількістю відвідувань, у більш складної конфігурації - контроль статистики по регіонах.

Зворотній зв'язок - це форма зв'язку, де прямо зі сторінки сайту користувач може відправити повідомлення адміністратора сайту, простими словами - це підключення пересилання листа на вашу електронну адресу.

Гостьова книга - це сторінка, на якій відвідувачі вашого сайту можуть залишати повідомлення власникові або адміністратора сайту. Цей сервіс є зворотній, оскільки дозволяє адміністратору відповідати на будь-яке повідомлення.

Форум - наступний за складністю сервіс дозволяє обмінюватися повідомленнями необмеженому числу користувачів між собою та з адміністратором сайту.

Модуль управління банерами дає можливість додавати рекламні банери, контролювати їх показ і статистику показів і натисків.

Модуль реєстрації користувачів дозволяє авторизуватися на сайті. Це дає можливість авторизованим користувачам для доступу до яких-небудь спеціальних сервісів, закритим для загального огляду. Це вже дозволяє створювати бази даних користувачів. Використовується, наприклад, при створенні Інтернет-магазинів.

Замовлення-заявка дозволяє відправити заявку на покупку будь-якого товару чи послуги.

Складний сервіс електронного магазину дозволяє купувати товари на сайті. Цей сервіс має свої додаткові можливості.

Ми зробили невеликий екскурс в функціональні можливості веб-сайтів. На цьому можливості розробників не закінчуються. За бажанням клієнта можуть додаватися й інші функції або сервіси.

Послуги веб-студії Tarasoff

Терміни створення сайту і ціни на наші послуги ви можете побачити в розділі «Послуги» на сайті http://tarasoff.sumy.ua . Доброзичливий і професійний колектив докладе всіх зусиль, щоб робота була виконана в строки, відповідно до ваших найвищими вимогами. Якщо ви ще не знаєте, з чого почати створення сайту, наші фахівці дадуть відповідь на Ваші запитання.