Сайт візитка

Сайт-візитка - це сайт, який є найпростішим сайтом і коротко відображає інформацію про фізичну особу, компанії, продукт або про послугу в Інтернеті. За витратами - це вважається одна з малозатратних програмних веб-розробок, тому такі сайти замовляють компанії з маленькою бюджетом або ті, хто не хоче нести великі витрати на розробку сайту. Часто сайт-візитка або сайт-заглушка використовується при купівлі доменного імені для пошти. Сайт-візитка може складатися з декількох веб-сторінок містить основну інформацію про компанію, послуги, товари, контактних даних та мати форму зворотного зв'язку. Останнім часом такі сайти користуються все більшою популярністю в мережі Інтернет. Враховуючи невеликі витрати на створення такого сайту плюс короткий період часу на його виготовлення, інформація, розміщена на сайті може принести свої плоди в дуже короткі терміни. Зазвичай, сайт-візитка носить, виключно, рекламний характер і дає можливість великій кількості користувачів Інтернету познайомитися з діяльністю компанії і наданими товарами або послугами. Правда, є ще один важливий пункт - розміщення сайту. Розміщення сайту-візитки на безкоштовному хостингу може не принести автору бажаного ефекту, оскільки не потрапить в поле зору очікуваної аудиторії, тому, якщо ви хочете отримати ефект від розміщення сайту-візитки з мережі Інтернет, краще звертатися до професіоналів. Ціни на послуги зі створення сайту-візитки досить невисокі, а віддача від такого сайту може бути швидкою і ефективною. Власники сайту зможуть самі супроводжувати нескладні сайти. Головні переваги такого сайту - невелика ціна, швидка реалізація, простота підтримки сайту.

Типи сайту-візитки

Сайти-візитки можуть бути статичними і динамічними. Найпростішим сайтом-візиткою є статичний сайт, який не вимагає частих змін і несе стабільну інформацію про конкретну фірму, товар або послуги. На такому сайті можуть розміщуватися контактні дані, юридичні реквізити. Такий сайт не вимагає підтримки і супроводу, оскільки інформація постійна.

Сайт-візитка стає динамічним, коли додається, наприклад, зворотний зв'язок у вигляді можливості автоматичної відправлення листа на електронну адресу або прайси. Такий сайт-візитка вже вимагає певного супроводу. Додавання більш складних функцій може перевести сайт-візитку в абсолютно іншу категорію. У сайті-візитці цієї категорії можуть бути реалізовані найпростіші модулі, такі, як модуль зворотного зв'язку для зв'язку з клієнтами, модуль новин, можна додати кнопку для друку сторінки. На створення сайту іншої категорії потрібно більше фінансових витрат і тимчасові витрати будуть більше на проектування, програмування і супровід або підтримку сайту. До теми про динамічний сайті можна додати, що існують механізми створення шаблонних сайтів, де робота дизайнера і програміста не потрібно. Але наповнення контентом, налаштування і вибір шаблонів дизайну сайту та його структури залишається. Для створення таких сайтів, теж, потрібен професійний підхід. З таким сайтами можуть працювати фахівці з правами адміністратора. Такі сайти зручні тим, що інформація в них, досить легко може змінюватися працівниками, які не мають спеціальної освіти, але навченими можливостям роботи з сайтом.

Етапи створення сайту

Яким би простим не був сайт, він, неминуче, проходить всі стадії створення сайту. Проектування сайту відбувається на стадії спілкування з Замовником, розуміння його цілей, вимог до дизайну, інформаційного наповнення сайту і його функцій. Дизайн та програмування - наступна сходинка. І останній етап-здача Замовнику та розміщення на Інтернет-ресурсах.

Послуги Веб-студії Tarasoff

Фахівці Веб-студії Tarasoff допоможуть вам у створенні сайту будь-якої складності. В переліку виконуваних нами робіт кожен може знайти потрібний для себе розділ. Починаючи від розробки логотипів, створення фірмового стилю, створення сайтів будь-якої складності (від сайту-візитки до інтернет-магазину) і закінчуючи реєстрацією доменного імені, розміщенням і супроводом сайту. Даємо консультації з SEO-оптимізації, просуваємо сайти в мережі Інтернету. Запрошуємо всіх бажаючих до співпраці. І сподіваємося, що наші професіонали зможуть вирішити всі Ваші проблеми, пов'язані з розробкою сайтів та їх роботою в мережі Інтернет.