Розкрутка сайтів

Який вид реклами найпотужніший на сьогоднішній день? Як швидко і не дорого донести інформацію про свою продукцію потенційним клієнтам? Яка реклама найдоступніша і одночасно найефективніша? Звичайно ж, мова йде про Інтернет рекламі, розкручування і просування сайтів в Сумах. Припустимо, у Вас є сайт, але цього недостатньо. Що б Ваш сайт запрацював на повну потужність і приносив 100% ефект, необхідна його розкрутка. Наша веб-студія бере всі турботи по розкрутці сайтів на себе. Ми допоможемо Вам виділиться і розповісти про себе, як можна більшій кількості споживачів. Що ж включає в себе Інтернет реклама і як відбувається розкрутка сайтів .

Пошукове просування в м.Суми

Першим і основним етапом при розкручуванні в м.Суми є пошукове просування сайту. Ні для кого не секрет, що на сьогоднішній день Пошукові системи, такі як Google, Yandex, Rambler і ін. Є законодавцями моди в мережі Інтернет. Практично 100% користувачів мережі знаходять потрібну їм інформацію тільки через пошукові системи. Просування сайту здійснюється по пошуковим запитам. Т. е., Наприклад, людина хоче купити телефон, у пошуковик (припустимо Google) він буде вводити наступні пошукові запити: "купити телефон", "телефони ціна", "мобільні телефони" і т. Д. Скоріш за все він стане покупцем однієї з компаній, яка знаходиться на першому, ну максим на другій сторінці пошуку. Пошукове просування завжди починається з пошукової оптимізації сайтів. Сайт підлаштовується під алгоритми пошукових систем, тобто стає більш "зручним" для пошукачів. Наступним кроком по розкрутці сайтів в м.Суми є збільшення цитованості сайту, тобто збільшення кількості посилань на цей сайт з інших авторитетних тематичних ресурсів, що піднімає рейтинг даного сайту в очах пошукових машин.

Соціальні мережі як спосіб розкрутки сайтів в м.Суми

Чималу роль при розкрутці сайтів відіграють соціальні мережі, такі як Facebook, ВКонтакте та ін. Відвідуваність таких ресурсів дуже велика, інформація распотраняется зі швидкістю світла за коштами форумів, особистого спілкування, блогів і тому подібного. Як правило, більшу довіру викликає чийсь особистий досвід, ніж красива реклама.

Контекстна реклама

Контекстна реклама-це текстове або графічне рекламне оголошення, яке розміщується на спеціальних рекламних майданчиках: «Яндекс.Директ», «Бігун», «Google AdWords», «Rambler», «Yahoo!». Оплата за таку рекламу проводиться тільки за кількістю кліків (переходів) на Ваш сайт. Ефективність даного методу розкрутки сайтів дуже велика, т.к залучаються споживачі, які реально зацікавлені в даних товарах і послугах, так звана цільова аудиторія.

Банерна реклама

Банер - це графічна активна картинка рекламного характеру, яка розміщується на тематичних ресурсах з великою відвідуваністю. Банерна реклама служить як для залучення цільової аудиторії, так і для підняття іміджу компанії, підвищення її впізнаваності. Банер привертає за рахунок своєї динамічності, барвистості і оригінальності, саме тому банерна реклама - один з найпоширеніших видів реклами в мережі Інтернет.