Веб дизайн

Веб дизайн ( web дизайн ) - це розробка візуальної складової web сайту.

Щоб Ваш новий сайт був привабливим, зручним при використанні і повністю розкривав все те, що Ви хотіли донести, необхідно грамотно опрацювати і спроектувати логічну і графічну структуру майбутнього веб ресурсу від початку і до кінця, т. е. створити якісний веб дизайн.

Що ж включає в себе веб дизайн?

Веб дизайнУ першу чергу - це створення дизайн -концепції сайту. Далі слід візуалізація, тобто графічне втілення ідеї, результатом якої є макет дизайну сторінок. Веб студія Tarasoff ™ надасть Вам один або кілька варіантів макета головною і типових сторінок, враховуючи всі Ваші побажання. Від художньої та технічної грамотності дизайну макета залежить майбутнє Вашого web сайту. Красивий, зручний і привабливий веб дизайн - ось одна зі складових успіху Вашого проекту. Адже, як відомо, оцінюють завжди по «одягу».

Але як зробити так, що б користувач затримався на Вашому сайті, додав його в закладки, порадив своїм знайомим і продовжував вивчення інформації з Вашої веб сторіночки? За це відповідає технічна складова процесу і, звичайно ж, контент (зміст). Користувач, що заплутався в навігації вашого сайту, швидше за все, закриє його і вважатиме за краще з більш приємним інтерфейсом аналогічної тематики. Як у нас відбувається створення сайтів ?